


692 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
Світлодіодний модуль Indoor L4PRO призначений для внутрішніх LED-екранів, цифрових вивісок та інформаційних дисплеїв у приміщеннях. Має крок пікселя 4 мм, тому підходить для перегляду приблизно з 4 м і далі. Яскравість понад 600 кд/м² забезпечує більш виразне зображення у приміщеннях без прямого сонячного засвічення, а частота оновлення 3840 Гц робить картинку плавною та краще підходить для фото- й відеозйомки екрана. Модуль виконаний на світлодіодах SMD 2020, має розмір 320×160 мм, роздільну здатність 80×40 пікселів, режим сканування 1/20 та споживання до 28 Вт.
Комплектація: інформаційний кабель 16 пін, кабель живлення та гумовий ущільнювач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUMION |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розмір модуля, мм | 320x160 |
| Роздільна здатність модуля | 80x40 (3200) |
| Крок пікселя, мм | P4 |
| Розмір діода | 2020 |
| Ступінь захисту | IP31 |
| Яскравість | 600 ніт |
| Використання | Внутрішній (Indoor) |
| Режим сканування | 1/20 |
| Тип з'єднання | Шлейф 16 пін |
| Кут огляду | 140° |
| Мксимальна робоча температура | +40°C |
| Мінімальна робоча температура | -10°C |
| Частота оновлення | 3840 Гц |
| Гарантія | 1 рік |