


1 383,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
Світлодіодний гнучкий модуль Indoor R2.5H призначений для внутрішніх LED-екранів нестандартної форми. Має крок пікселя 2,5 мм, тому підходить для перегляду приблизно з 2,5 м і далі. Яскравість понад 500 кд/м² комфортна для використання у приміщеннях без прямого сонячного засвічення, а частота оновлення 3840 Гц забезпечує плавне відтворення відео та добре підходить для фото- й відеозйомки екрана. Модуль виконаний на світлодіодах SMD 2020, має розмір 320×160 мм, роздільну здатність 128×64 пікселі, режим сканування 1/32 та споживання до 24 Вт.
Комплектація: інформаційний кабель 16 пін, кабель живлення та гумовий ущільнювач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qiangli Jucai Opto-Electronic Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 4.5 |
| Довжина | 320 см |
| Тип | Модуль |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розмір модуля, мм | 320x160 |
| Роздільна здатність модуля | 128х64 (8192) |
| Крок пікселя, мм | P2.5 |
| Розмір діода | 2020 |
| Ступінь захисту | IP31 |
| Яскравість | 500 ніт |
| Використання | Внутрішній (Indoor) |
| Режим сканування | 1/32 |
| Тип з'єднання | Шлейф 16 пін |
| Кут огляду | 140° |
| Мксимальна робоча температура | +40°C |
| Мінімальна робоча температура | -10°C |
| Частота оновлення | 3840 Гц |
| Гарантія | 1 рік |