


1 383,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
Світлодіодний модуль Indoor Q2H призначений для внутрішніх LED-екранів із високою деталізацією зображення. Має крок пікселя 2 мм, тому підходить для перегляду приблизно з 2 м і далі. Яскравість понад 500 кд/м² комфортна для використання у приміщеннях без прямого сонячного засвічення, а частота оновлення 3840 Гц забезпечує плавне відтворення відео та добре підходить для фото- й відеозйомки екрана. Модуль виконаний на світлодіодах SMD 1515, має розмір 320×160 мм, роздільну здатність 160×80 пікселів, режим сканування 1/40 та споживання до 25 Вт.
Комплектація: інформаційний кабель 16 пін, кабель живлення та гумовий ущільнювач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qiangli Jucai Opto-Electronic Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розмір модуля, мм | 320x160 |
| Роздільна здатність модуля | 160x80 (12800) |
| Крок пікселя, мм | P2 |
| Розмір діода | 1515 |
| Ступінь захисту | IP31 |
| Яскравість | 500 ніт |
| Використання | Внутрішній (Indoor) |
| Режим сканування | 1/40 |
| Тип з'єднання | Шлейф 16 пін |
| Кут огляду | 140° |
| Мксимальна робоча температура | +40°C |
| Мінімальна робоча температура | -10°C |
| Частота оновлення | 3840 Гц |
| Гарантія | 1 рік |