


1 878,20 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний модуль Indoor Q1.8H призначений для внутрішніх LED-екранів із високою деталізацією зображення. Має крок пікселя 1,8 мм, тому підходить для перегляду приблизно з 1,8 м і далі. Яскравість понад 500 кд/м² комфортна для приміщень, а частота оновлення 3840 Гц забезпечує плавне відтворення відео та краще підходить для фото- й відеозйомки екрана. Модуль виконаний на світлодіодах SMD 1515, має розмір 320×160 мм, роздільну здатність 172×86 пікселів, режим сканування 1/43 та споживання до 25 Вт.
Комплектація: інформаційний кабель 16 пін, кабель живлення та гумовий ущільнювач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qiangli Jucai Opto-Electronic Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розмір модуля, мм | 320x160 |
| Роздільна здатність модуля | 172х86 (14792) |
| Крок пікселя, мм | P1.8 |
| Розмір діода | 1515 |
| Ступінь захисту | IP31 |
| Яскравість | 500 ніт |
| Використання | Внутрішній (Indoor) |
| Режим сканування | 1/43 |
| Тип з'єднання | Шлейф 16 пін |
| Кут огляду | 140° |
| Мксимальна робоча температура | +40°C |
| Мінімальна робоча температура | -10°C |
| Частота оновлення | 3840 Гц |
| Гарантія | 1 рік |